לוריא מיכל (MD) – ירושלים

אודותי

התמחות:

טיפול מיני זוגי ופרטני, פערים בחשק המיני, חוסר הנאה מחיי המין, כאבים ו / או קשיים בקיום יחסים עם חדירה

קישורים:

www.rotem.center

https://www.facebook.com/Dr.Mijal.Luria


דר' מיכל לוריא היא רופאה מומחית במיילדות וגינקולוגיה ובטיפול מיני.

היא עלתה לארץ לאחר תום לימודי רפואה במקסיקו. לאחר סיום ההתמחות במיילדות וגניקולוגיה, התמחתה בטיפול מיני במרכז הרפואי "מאיר" בכפר סבא. בשנת 2004 ייסדה את המרפאה לתפקוד מיני במרכז הרפואי הדסה הר הצופים בירושלים. בשנים 2006-7 השתלמה ביחידה לרפואה מינית באוניברסיטה של קולומביה הבריטית בונקובר שבקנדה.

בשנים האחרונות מנהלת ד"ר לוריא צוות רב-תחומי במרכז לבריאות מינית בהדסה הר הצופים. צוות זה מונה אחיות מומחיות לתחום הבריאות המינית, מטפלים זוגיים, פסיכולוגיים ופיזותרפיסטית של רצפת האגן.

דר' לוריא היא חוקרת עמית במחלקה הפסיכיאטרית של אוניברסיטת קולומביה הבריטית שבקנדה. כמו כן, היא חברה בועד החברה הישראלית להפרעות בתפקוד המיני ובועד האגודה הישראלית לטיפול מיני.

מזה מספר שנים מנהלת דר' לוריא את הקורס למיניות האדם לסטודנטים לרפואה באוניברסיטה העברית. היא פעילה בקידום הדרכה וחינוך למיניות טובה ומרצה במוסדות חינוך שונים בארץ ובעולם.

לפני מספר שנים יצרה את התוכנית "מתבגרות ביחד", סדנה המיועדת למתבגרים בליווי הורה (או מבוגר משמעותי אחר) ומטרתה להרחיב את הידע בנושא ההתפתות הפיזית והנפשית בשנות ההתבגרות ולפתוח דרכי תקשורת בין הורים וילדים.

כרופאת נשים וכמטפלת מינית, דר' לוריא מציעה טיפול המשלב התייחסות להיבטים הגופניים והרגשיים כאחד, והיא בעלת ניסיון בטיפול רגיש תרבותית בכל קבוצות האכלוסייה. תחומי ההתמחות שלה כוללים : חוסר או ירידה בהנאה המינית, פערים בחשק המיני, כאבים וקשיים בקיום יחסים עם חדירה וקשים בלחוות אורגזמה